Loading...

Konferencja Senior-Care

Konferencja

Opublikowano: 04.06.2021

Fundacja Senior-Care w ścisłej współpracy z Krajowym Rejestrem Domów Opieki (KRDO) oraz Krajową Izbą Domów Opieki (KIDO) organizuje cykliczne wydarzenie, które ma charakter szkoleniowo-warsztatowy i jest przeznaczone dla personelu i kadry kierowniczej placówek świadczących opiekę długoterminową.

W 2019 roku odbyła się konferencja Senior-Care w Trzebnicy, która została dedykowana dla kadry domów opieki z obszaru Polsku południowej.
W 2020 roku miejscem spotkania był Gdańsk, a konferencja była przeznaczona dla przedstawicieli placówek opiekuńczych z Polski północnej.
Najbliższa konferencja odbędzie się 12 czerwca 2021 roku w Hotelu AUSTERIA *** przy ulicy Bema 32 w Ciechocinku. Tym razem zaplanowano spotkanie w charakterze ogólnopolskim wraz ze spotkaniem organizacyjnym pierwszej w Polsce Krajowej Izby Domów Opieki.

Poniżej przedstawiamy krótki film podsumowujący obydwie konferencje oraz zachęcający do wzięcia udziału w najbliższej konferencji w Ciechocinku.


Fundacja Senior-Care oraz Krajowy Rejestr Domów Opieki wraz z Krajową Izbą Domów Opieki zachęcają do wzięcia udziału w najbliższej konferencji, która odbędzie się w Ciechocinku. Poniżej możecie Państwo zapoznać się z agendą wydarzenia.

Agenda konferencji Senior-Care w Ciechocinku 2021

Konferencja Senior-Care w Trzebnicy odbyła się w dniach 26-27.10.2019 i można było na niej uczestniczyć w wielu wystąpieniach eksperckich wraz z moderowaną dyskusją. Poniżej przedstawiamy Agendę z roku 2019.

Agenda konferencji Senior-Care w Trzebnicy 2019

W roku 2020 konferencja Senior Care odbyła się w Gdańsku, w hotelu Qubus, gdzie uczestnicy również mogli posłuchać wystąpień ekspertów i przedstawicieli najważniejszych marek związanych z pomocą medyczną i opieką senioralną w Polsce. Agendę z tego wydarzenia możecie Państwo zobaczyć poniżej.

Agenda konferencji Senior-Care w Gdańsku 2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w najbliższej konferencji w Ciechocinku, a także w następnych latach.

Do zobaczenia!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z nami